Menu
Novinky
Dokumenty
PKFS
Komise
Adresář
Soutěže
Kalendář akcí
Web Komise mládeže
PKFS TV
Soutěže
Sezóny
2023/2024
2022/2023
Kluby
všechny kluby
FC Chotíkov 1932 z.s.
FC Rokycany
FC Spartak Chrást z.s.
FC Švihov z.s.
FK Dýšina, z. s.
FK Okula Nýrsko, z.s.
FK Staňkov, z.s.
FK Svéradice, z.s.
FK Žákava, z.s.
FOTBAL CLUB KŘIMICE z.s.
Fotbalový klub Bohemia Kaznějov, z.s.
Fotbalový klub Horažďovice, z.s.
Fotbalový klub Nepomuk z.s.
Fotbalový klub Planá, z.s.
Fotbalový klub Tachov, z.s.
SDRUŽENÍ SPORTOVNÍCH KLUBŮ BOLEVEC z.s.
SK Horní Bříza z.s.
SK Kdyně 1920, z.s.
SK Klatovy 1898, z.s.
SK Krchleby 1921, z.s.
SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.
SK RAPID PLZEŇ z. s.
SK Slavia Vejprnice,z.s.
SK SLOVAN Plzeň 1910, z.s.
SK SMÍCHOV PLZEŇ z.s.
SK Starý Plzenec, z.s.
Sportovní klub Bolešiny, z.s.
Sportovní klub Kovodružstvo Strážov, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Blovice
Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Černice
Tělocvičná jednota Sokol Plzeň Letná
Tělocvičná jednota Sokol Spálené Poříčí
Tělovýchovná jednota Baník Stříbro, spolek
Tělovýchovná jednota Dynamo Horšovský Týn, z.s.
Tělovýchovná jednota Holýšov, z.s.
Tělovýchovná jednota Klášter, z.s.
Tělovýchovná jednota Měcholupy, z.s.
Tělovýchovná jednota MĚSTO ZBIROH, z.s.
Tělovýchovná jednota Přeštice z. s.
Tělovýchovná jednota Slavoj Mýto z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Hradešice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Kozolupy, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Kralovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Merklín, spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Mladotice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Mrákov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Plasy, spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Postřekov, z.s.
Tělovýchovná jednota TATRAN CHODOV, z.s.
Tělovýchovná Jednota Volduchy z.s.
TJ Baník Líně z. s.
TJ Chotěšov, z.s.
TJ Dobřany, z.s.
TJ Jiskra Domažlice
TJ Keramika Chlumčany, spolek
TJ NÝŘANY z.s.
TJ Pfeifer Chanovice, z.s.
TJ Plzeň Košutka z.s.
TJ Slávia Úněšov, z.s.
TJ Slavoj Koloveč, z.s.
TJ Slavoj Stod, z.s.
TJ Sokol Bor z.s.
TJ Sokol Kolinec, z.s.
TJ Sokol Lhota, z.s.
TJ Sokol Losiná, z.s.
TJ Sokol Malesice, z.s.
TJ Sokol Město Touškov z.s.
TJ Sokol Pocinovice, z.s.
TJ Sokol Radnice, spolek
TJ Sparta Dlouhý Újezd z.s.
TJ Sparta Radkovice
TJ SPARTAK Klenčí pod Čerchovem z.s.
TJ Spartak Strašice, z.s.
TJ START LUBY, z.s.
TJ START Tlumačov, z.s.
TJ Sušice, z.s.
TJ Svatobor Hrádek, z.s.
TJ Tatran Třemošná, z.s.
TJ Tlučná z.s.
TJ Vodní Stavby Plzeň, z.s.
TJ Zruč z.s.
Hledaný výraz
Hledat
Krajský přebor muži
Detail soutěže
I. A třída
Detail soutěže
I. B třída A
Detail soutěže
I. B třída B
Detail soutěže
I. B třída C
Detail soutěže
Krajský přebor staršího dorostu
Detail soutěže
Krajský přebor mladšího dorostu
Detail soutěže
Krajská soutěž dorostu A
Detail soutěže
Krajská soutěž dorostu B
Detail soutěže
Krajský přebor starších žáků
Detail soutěže
Krajská soutěž žáků
Detail soutěže
Krajský přebor mladších žáků
Detail soutěže