Novinky

Koloveč si v Tlučné zajistil postup v Poháru PKFS

Úterý 17.4. patřilo další fázi Poháru PKFS. Své zápasy odehrály všechny týmy vyjma Radnice a Chodova, kteří si svůj zápas odehrají až 25.4. V Tlučné diváci viděli souboj z I. A třídy, protože přijel soupeř z Kolovče. Na průběh zápasu se můžete podívat v našem článku.

Celý článek

Horšovský Týn uhájil i přes vyloučení hubenou výhru v Malesicích

Horšovský Týn se tuto neděli 14.4. vydal v rámci 22. kola I. A třídy do Malesic. Horšovský Týn nečekal jednoduchý zápas a to se i potvrdilo, když museli skoro třetinu dohrávat v početní nevýhodě. Na bližší průběh zápasu a ohlasy se můžete podívat v našem článku.

Celý článek

Žákava zvládla náročné utkání v Dobřanech

Nezvykle v týdnu vyrazil fotograf Jaromír Pech na zápas I. A třídy do Dobřan, kde navštívil dohrávku 17. kola. Domácí celek se zde utkal s týmem FK Žákava a skrze náš článek vám přinášíme bližší pohled na zápas.

Celý článek

Petřín Plzeň B je na jaře stále stoprocentní

Jako každý víkend, tak i tento se vydal náš fotograf Jaromír Pech na fotbalové utkání v našem kraji. Tentokrát navštívil zápas vedoucího týmu krajského přeboru mužů, a tedy Petřín Plzeň B proti soupeři ze Lhoty. Na ohlasy a průběh zápasu se můžete podívat v našem článku.

Celý článek

V Horní Bříze se body dělily

I tento víkend navštívil náš fotograf Jaromír Pech fotbalové utkání v našem kraji. Tento víkend zavítal do Horní Břízy, kde místní B tým svedl souboj s rezervou Slavie Vejprnice. Další informace a ohlasy si můžete přečíst v naší fotoreportáži.

Celý článek

Jaká byla Zimní soutěž 23/24? Přehledy a ohlasy

Příchod jara znamená návrat týmů do kolotoče soutěžních utkání. Mužstva dorostu měla i tento rok možnost zúčastnit se Zimní soutěže, která slouží týmům k vyplnění dlouhé zimní pauzy a přípravě na náročné jaro. Ačkoli tedy výsledky nejsou ten nejdůležitější údaj Zimní soutěže, podíváme se skrz tento článek, jak se týmům dařilo, a jak tento ročník hodnotí vybraní vedoucí a organizátoři.

Celý článek