Novinky

Výběr Plzeňského kraje U14 po 20 letech ovládl Olympiádu mládeže

V termínu 23.–27.6. se v Českých Budějovicích odehrál další ročník Letní olympiády dětí a mládeže. Výběru Plzeňského kraje se podařil skvělý počin v podobě celkového vítězství. Takový úspěch se našemu výběru podařil naposledy před 20 lety.

Celý článek

I. B třídu skupinu C uzavřel šlágr mezi Rokycany a Chrástem

V neděli se uzavřela sezóna 2023/2024, I. B třída skupina C čekala na svého vítěze až do samotného konce. Rozhodlo se o něm v Rokycanech, kam přijel druhý Chrást, který by v případě vysokého vítězství mohl domácí ještě předskočit.

Celý článek

Vejprnice výhrou nad Rapidem potvrdily postup do divize

V pátek 7. 6. se na hřišti Rapidu Plzeň definitivně odpovědělo na otázku, kdo se stane mistrem Krajského přeboru mužů Plzeňského kraje. Díky výhře si Vejprnice definitivně přivlastnily mistrovský titul i vstupenku do divize.

Celý článek

Pohár PKFS 2024 ovládl TJ Slavoj Koloveč

Ve středu 5. 6. se na fotbalovém hřišti v Kolovči odehrál vrchol tohoto ročníku Poháru PKFS. Ve finále se utkali dva účastníci I. A třídy, konkrétně TJ Slavoj Koloveč a FC Dynamo Horšovský Týn. Šťastnější byli po závěrečném hvizdu domácí.

Celý článek

Rezerva Horní Břízy si dělila body s Volduchy

Deštivé počasí odložilo mnoho zápasů napříč celým Plzeňským krajem a ve všech kategoriích. V Horní Bříze se ovšem i přes nepřízeň počasí odehrál zápas I. B třídy proti hráčům z Volduch. Na bližší průběh, ohlasy a fotografie se můžete podívat v naší fotoreportáži.

Celý článek

Pohár hejtmana Plzeňského kraje poznal svého vítěze

Ve čtvrtek 30.5. se na hřišti SK Petřín Plzeň odehrál finálový turnaj o Pohár hejtmana Plzeňského kraje, o který se v průběhu jara utkalo mnoho týmů z různých koutů našeho kraje.

Celý článek

Finálový turnaj KPMP v Postřekově ovládli hráči Viktorie Plzeň

V sobotu 25. 5. 2024 se v Postřekově konal finálový turnaj Krajského přeboru Mladších přípravek, který byl bohatě obsazen, a pro mladé fotbalisty se tedy jednalo o vyvrcholení jejich sezóny. Na výsledky a konečné umístění se můžete podívat v našem článku.

Celý článek